Kalite Politikamız

Ana felsefemiz kullanıcı ihtiyacını en doğru şekilde karşılayacak doğru ürünü  sunmaktır. Verdiğimiz hizmetin standartlarını en üst düzeyde tutmak ve bu hizmete süreklilik kazandırmak amacıyla, insan unsuru dışında kullandığımız araç, donanımlar ve tüm ürünlerimiz kalite standartlarına ve müşteri gereksinimlerine uygun olarak yenilikçi yaklaşımlarla sürekliliğini sağlamaya devam edecektir.

Kalite hedefimiz; müşteri taleplerini en doğru, en hızlı şekilde karşılayarak, projelerine en uygun en ekonomik malzemeyi seçmek, fiyatlandırmak ve teknik sorularını yanıtlayarak sipariş edilen ekipmanın veya malzemenin en kısa zamanda uygulama alanında  olmasını sağlamaktır.

Amacımız , öz kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak hizmet kalitemizi sürekli yükseltmek , çalışanlarımızın eğitim ihtiyaçlarını tespit ederek sürekli gelişmelerini sağlamak , müşteri odaklı , gelişmeyi prensip edinen bir idare anlayışı ile , iletişimi ön planda tutarak müşterilerimize ihtiyaçları için doğru çözümü sunmaktadır.

Müşterileimiz ve birlikte çalıştığımız çözüm ortakları nezdinde güven ve saygınlığı süreklilikle muhafaza etmek temel ilkemiz olmaya devam edecektir.

Menü